Alternativa; myslete!!!

Ptá se malý Icik, co je ta alternativa a tatík mu vysvětluje: To je jako když dostaneš vajíčko a můžeš si ho uvařit, nebo z něj vychovat kuře… to ještě není ten nejlepší příklad, počkej … budeš mít kuře a to tě začne bavit a tak si pořídíš chov bojlerů, jak říkal soudruh Jakeš. Chovu se bude dařit a nabídnou ti pozemky v Modřanech, kde se usadíš. A pak přijde povodeň a všechno spláchne. Jaká je alternativa? Kachny!

Alter je JINÝ, alternativa je jiné řešení. Alternativní matky chtějí rodit doma. Tak si roďte doma! Ale ony chtějí v případě maléru veškerou profesionalitu současného zdravotnictví, a to okamžitě a s dobrým řešením. To není alternativa, to je nesplnitelný požadavek. Rozumní lidé to tak vidí, zběsilé porodní báby toužící po kšeftu, ne!

Alternativní rodiče odmítají očkování, ale ve chvíli, kdy by jim dítě onemocnělo, žádají všechno, co by je mělo zachránit, včetně postupů, které už tu nejsou běžné, protože očkované děti je nepotřebují. To není alternativa, to je vyděračství. Buďto pojedem podle pravidel, nebo si to zařiďte nadále po svém s tím, že jste se rozhodli dobrovolně systém opustit.

Agenti Moskvy nám nabízejí „samostatnost“ cestou opuštění chráněného prostředí EU a NATO s tím, že Šcýcarsko je také neutrální. Snad by si mohli spočíst, že nejsme tak blbí, abychom nevěděli, že Švýcarsko nebylo nikdy ve sféře ruského/SSSR vlivu a nikdy neslyšelo ten zlověstný výrok: Kam vkročila noha ruského vojáka… Nebo snad jsme tak blbí? Alternativou opuštění NATO a EU je spadnout do ruské náruče, ne že ne! To je dost hnusná alternativa.